Firma sprzątająca Kraków

Expert Cleaning to nowa oraz innowacyjna firma sprzątająca w Krakowie. Wiemy jak ważny jest porządek oraz jak dużo czasu zajmuje utrzymanie go. Oferujemy profesjonalne usługi, zajmiemy się każdą powierzchnią i stawimy czoła najtrudniejszym wyzwaniom. Bardzo istotny jest dla nas dobry kontakt z klientem jak i jego satysfakcja.

Jesteśmy gotowi na każde wyzwanie

Świadczymy profesjonalne usługi na terenie Krakowa. Sprzątamy każdą powierzchnię. Prywatne mieszkania, duże i małe biura, apartamenty, czy nawet świadczymy pomniejsze usługi takie jak mycie okien, pranie tapicerki, dywanów, kabin prysznicowych itp. Posiadamy własne, sprawdzone środki czystości, stawiamy na bezpieczny sprzęt oraz solidne wykonanie zlecenia. Jesteśmy otwarci na zlecenia krótko jak i długoterminowe.

Jakie usługi powinna oferować firma sprzątająca?

Wybór odpowiedniej firmy sprzątającej nie jest łatwy. Poniżej przedstawiamy główne usługi, które powinna ona świadczyć. Warto zwrócić uwagę na poniższe punkty podczas poszukiwań najlepszego wykonawcy.

Sprzątanie powierzchni

Słowo elastyczność nie odnosi się tylko do dyspozycyjności. Przeglądając oferty dobrze jest się przyjrzeć co wchodzi w skład świadczonych przez firmę usług. Często wiele zależy od metrażu, na którym świadczona jest usługa. Już w pierwszym kontakcie warto podać jak najwięcej informacji na temat wielkości powierzchni, znajdujących się na niej problematycznych miejsc, z jakimi materiałami firma będzie miała styczność, oraz przede wszystkim zapytać o:

1. Posiadanie własnych detergentów

Każda dobra firma sprzątająca powinna posiadać sprawdzone detergenty do sprzątania. Jest to istotne, żeby wykonać usługę solidnie. Expert Cleaning poświęciła mnóstwo czasu na selekcję środków czystości. Jest to niewątpliwie najważniejsze, żeby chemia, której używamy była skuteczna jak i również bezpieczna oraz hipoalergiczna.

2. Technologie

Technologie które są używane w firmach sprzątających są niemniej ważne. Sprzęty oraz maszyny sprzątające zaoszczędzają często użycie chemii i są oparte na wykorzystaniu naturalnych składników i prostych reakcji chemicznych. Nasza firma sprzątająca używa tylko topowych i rekomendowanych marek jak na przykład Kaercher. Są one również bardzo ważne, ze względu na wydłużenie trwałości materiałów i tkanin (w porównaniu do standardowych metod sprzątania)

firma sprzątająca Kraków

3. Cennik

Kolejnym ważnym punktem jest jasny i przejrzysty cennik. Pakiety, które zostały przygotowane w firmie sprzątającej Expert Cleaning są adekwatne do usług świadczonych przez nas. Przy wyborze usług w innych firmach, warto zwrócić uwagę na to co wchodzi w skład takiego sprzątania i czy ta cena jest odpowiednia.

Jak chcesz się dowiedzieć czym kierować się przy wyborze firmy sprzątającej kliknij tutaj.

Jakie rodzaje usług powinna oferować firma sprzątająca?

Sprzątanie sprzątaniu nie równe. Nasze oczekiwania też są różne. Jakie usługi firma sprzątająca może oferować? Wiemy, że w zależności od potrzeb klienta oczekiwania mogą być różne.

Mycie okien

Ogromne okna, wielkie przeszklone przestrzenie, szklane ściany działowe czy transparentne balustrady to must have, jeżeli chcesz mieć nowoczesny dom. Takie rozwiązania są niewątpliwie piękne, ale bardzo ciężkie w pielęgnacji. Jeden dotyk już powoduje widoczne zabrudzenia, a kurz nigdzie nie będzie tak widoczny. Dzięki temu, że firmy sprzątające posiadają wyspecjalizowany sprzęt, potrafią poradzić sobie ze sprzątaniem dużo sprawniej i dokładniej niż my domowymi sposobami.

Pranie tapicerki

Salon bez kanapy? Chyba nie możliwe. Pokój dzienny jako miejsce gdzie spędza się większą część dnia, nie może być pozbawiony wygodnego miejsca do odpoczynku. Dodatkowo w czasie wolnym lubimy sięgnąć po ulubione napoje czy przekąski. Wiąże się to często z plamami, które niezauważone od razu mogą być uporczywe. Pranie tapicerki jest to usługa popularna w większości firm sprzątających. Chcąc mieć czyste mieszkanie nie wolno zapominać o tekstylnych powierzchniach, które są tak często przez nas używane. Dzięki odpowiednim środkom i odkurzaczom piorącym ekipy piorą tapicerkę, bez uszkodzenia struktury tkaniny. Często ją też impregnują.

Sprzątanie biur

Każda lepiej prosperująca firma dba o porządek i komfort pracownika. Jeżeli mamy wykonywać swoje obowiązki rzetelnie, to nie możemy siedzieć w brudnym biurze. Dzięki ekipom sprzątającym, z którymi można się umawiać na stałe zlecenia, właściciel firmy nie musi się martwić o bałagan. Warto też wcześniej wspomnieć jakie powierzchnie będą do wyczyszczenia, by można było przygotować odpowiednie środki czy sprzęt sprzątający.

Sprzątanie mieszkań

Natłok codziennych obowiązków może być przytłaczający. Często po powrocie z pracy nie mamy siły na domowe obowiązki. W takich sytuacjach warto zapoznać się z ofertą firmy sprzątającej. W dobrych firmach możemy omówić szczegóły oraz wymagania. Często usługa taka nie jest droga, a zaoszczędzi nasz czas. Jedną z takich firm jest Expert Cleaning.

Gwarantujemy, że u nas spotkasz się z fachową obsługą i wykonaniem.
Kliknij tutaj i przekonaj się sam.


Jeżeli szukasz firmy sprzątającej w Krakowie, warto wziąć pod uwagę powyższe punkty.

Obliczymy koszt sprzątania w kilka minut

Kliknij na dowolny komunikator, który jest dla Ciebie wygodny, aby przejść do czatu. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.