Firma sprzątająca Kraków

Expert Cleaning to nowa oraz profesjonalna firma sprzątająca w Krakowie. Wiemy jak ważny jest porządek oraz jak dużo czasu zajmuje utrzymanie go. Oferujemy kompleksowe usługi, zajmiemy się każdą powierzchnią i stawimy czoła najtrudniejszym wyzwaniom. Bardzo istotny jest dla nas dobry kontakt z klientem jak i jego satysfakcja.

Jesteśmy gotowi na każde wyzwanie

Świadczymy profesjonalne usługi na terenie Krakowa. Sprzątamy każdą powierzchnię. Oferujemy usługi sprzątania w takich powierzchniach jak prywatne mieszkania, duże i małe biura, apartamenty. Świadczymy również inne profesjonalne usługi sprzątania takie jak mycie okien, pranie tapicerki, dywanów, kabin prysznicowych itp. Posiadamy własne, sprawdzone środki czystości, stawiamy na bezpieczny sprzęt oraz solidne wykonanie zlecenia. Jesteśmy otwarci na zlecenia krótko jak i długoterminowe.

Jakie usługi powinna oferować firma sprzątająca?

Wybór odpowiedniej firmy sprzątającej nie jest łatwy. Poniżej przedstawiamy główne usługi, które powinna ona świadczyć. Warto zwrócić uwagę na poniższe punkty podczas poszukiwań najlepszego wykonawcy.

Sprzątanie powierzchni

Słowo elastyczność nie odnosi się tylko do dyspozycyjności, ale także do dostosowania usług firmy sprzątającej do naszych konkretnych potrzeb. Przeglądając oferty firm sprzątających, warto zwrócić uwagę na to, co dokładnie wchodzi w skład ich usług. Oczywiście, wiele zależy od metrażu, na którym firma będzie świadczyć usługi. Przy wyborze firmy warto więc podać jak najwięcej informacji na temat wielkości powierzchni do sprzątania.

Już w pierwszym kontakcie warto podać jak najwięcej informacji na temat wielkości powierzchni, znajdujących się na niej problematycznych miejsc, z jakimi materiałami firma będzie miała styczność, oraz przede wszystkim zapytać o:

1. Posiadanie własnych detergentów

Każda dobra firma sprzątająca, która oferuje kompleksowe usługi powinna posiadać sprawdzone detergenty do sprzątania. Jest to istotne, żeby wykonać usługę solidnie. Expert Cleaning poświęciła mnóstwo czasu na selekcję środków czystości. Jest to niewątpliwie najważniejsze, żeby środki czyszczące, których używamy były skuteczne jak i również bezpieczne oraz hipoalergiczne.

2. Technologie

Technologie które są używane w firmach sprzątających są niemniej ważne. Sprzęty oraz maszyny sprzątające zaoszczędzają często użycie chemii i są oparte na wykorzystaniu naturalnych składników i prostych reakcji chemicznych.

Nasza firma sprzątająca używa tylko topowych i rekomendowanych marek jak na przykład Kaercher. Są one również bardzo ważne, ze względu na wydłużenie trwałości materiałów i tkanin (w porównaniu do standardowych metod sprzątania)

3. Cennik

Kolejnym ważnym punktem jest jasny i przejrzysty cennik. Pakiety, które zostały przygotowane w firmie sprzątającej Expert Cleaning są adekwatne do usług świadczonych przez nas. Przy wyborze usług w innych firmach, warto zwrócić uwagę na to co wchodzi w skład takiego sprzątania i czy ta cena jest odpowiednia.

Jak chcesz się dowiedzieć czym kierować się przy wyborze firmy sprzątającej kliknij tutaj.

Jakie rodzaje usług powinna oferować firma sprzątająca?

Sprzątanie sprzątaniu nie równe. Nasze oczekiwania też są różne. Jakie usługi firma sprzątająca może oferować? Wiemy, że w zależności od potrzeb klienta oczekiwania mogą być różne.

Mycie okien

Ogromne okna, wielkie przeszklone przestrzenie, szklane ściany działowe czy transparentne balustrady to must-have, jeśli chcesz mieć nowoczesny dom. Takie rozwiązania są niewątpliwie piękne i nadają wnętrzom przestrzenności oraz elegancji. Jednak warto zdawać sobie sprawę, że mycie okien i utrzymanie ich w nieskazitelnej czystości może być wyzwaniem. Już jeden dotyk może pozostawić widoczne zabrudzenia, a kurz na szklanych powierzchniach będzie zawsze bardziej zauważalny.

Na szczęście firmy sprzątające, które specjalizują się w czyszczeniu i pielęgnacji takich przestrzeni, posiadają nie tylko doświadczenie, ale także wyspecjalizowany sprzęt, który pozwala im radzić sobie z tymi wyzwaniami sprawniej i dokładniej niż przy użyciu domowych metod. Profesjonalni sprzątacze dysponują narzędziami i środkami czyszczącymi, które nie tylko usuwają widoczne zabrudzenia, ale także zapobiegają ich powstawaniu, co jest kluczowe w przypadku takich powierzchni.

Dzięki specjalistycznemu szkoleniu i wiedzy na temat właściwych technik czyszczenia, firmy sprzątające mogą zagwarantować, że Twoje przeszklone powierzchnie będą zawsze lśniące i klarowne, dodając blasku Twojemu wnętrzu. Wybierając usługi profesjonalnych firm sprzątających do pielęgnacji takich przestrzeni, nie tylko oszczędzasz czas i energię, ale również masz pewność, że Twoje nowoczesne wnętrza zawsze będą prezentować się w pełnej krasie. To inwestycja w komfort i estetykę Twojego domu, która z pewnością się opłaca.

Pranie tapicerki

Salon bez kanapy? Chyba nie możliwe. Pokój dzienny jako miejsce gdzie spędza się większą część dnia, nie może być pozbawiony wygodnego miejsca do odpoczynku. Dodatkowo w czasie wolnym lubimy sięgnąć po ulubione napoje czy przekąski. Wiąże się to często z plamami, które niezauważone od razu mogą być uporczywe.

Pranie wykładzin czy tapicerki jest to usługa popularna w większości firm sprzątających. Chcąc mieć czyste mieszkanie nie wolno zapominać o tekstylnych powierzchniach, które są tak często przez nas używane. Dzięki odpowiednim środkom i odkurzaczom piorącym ekipy piorą tapicerkę, bez uszkodzenia struktury tkaniny. Często ją też impregnują.

Sprzątanie biur

Każda lepiej prosperująca firma zdaje sobie sprawę z ogromnego znaczenia, jakie ma dbanie o porządek i komfort pracowników. To nie tylko kwestia estetyki, ale także efektywności pracy oraz ogólnego samopoczucia zespołu. Pracownicy, którzy spędzają większość dnia w czystym i zorganizowanym otoczeniu, zazwyczaj są bardziej produktywni, kreatywni i zmotywowani..

Dzięki ekipom sprzątającym, z którymi można się umawiać na stałe zlecenia, właściciel firmy nie musi się martwić o bałagan. Warto też wcześniej wspomnieć jakie powierzchnie będą do wyczyszczenia, by można było przygotować odpowiednie środki czy sprzęt sprzątający.

Sprzątanie pobudowlane

Usługa sprzątania po budowie to niezwykle ważny etap w procesie finalizowania projektu budowlanego. Dlatego firma sprzątająca specjalizująca się w tego rodzaju usługach powinna oferować kompleksowe rozwiązania, które zapewnią klientowi czystość, porządek i bezpieczeństwo na nowo wybudowanej lub zmodernizowanej powierzchni.

Przede wszystkim firma taka powinna dysponować wyszkolonym i doświadczonym personelem, który wie, jak sprzątać po budowie. To oznacza usuwanie wszelkich pozostałości po pracach budowlanych, takich jak pył, farby czy inne zabrudzenia, które mogą pozostać na ścianach, oknach, podłogach czy innych powierzchniach. Firma musi także stosować odpowiednie środki czyszczące i sprzęt, aby zagwarantować, że prace zostaną wykonane dokładnie i skutecznie.

Sprzątanie mieszkań

Natłok codziennych obowiązków może być przytłaczający. Często po powrocie z pracy nie mamy siły na domowe obowiązki. W takich sytuacjach warto zapoznać się z ofertą usługi sprzątania dla klientów indywidualnych.

W dobrych firmach możemy omówić szczegóły oraz wymagania. Często usługa taka nie jest droga, a zaoszczędzi Twój czas i poradzi sobie ze wszelkimi zabrudzeniami. Jedną z takich firm jest Expert Cleaning, działająca w obszarze Krakowa.

Gwarantujemy, że u nas spotkasz się z fachową obsługą i wykonaniem. Kliknij tutaj i przekonaj się sam.


Jeżeli szukasz firmy sprzątającej w Krakowie, warto wziąć pod uwagę powyższe punkty.

Obliczymy koszt sprzątania w kilka minut

Kliknij na dowolny komunikator, który jest dla Ciebie wygodny, aby przejść do czatu. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.