Sprzątanie Kraków – jesteśmy do dyspozycji

Wszyscy wiemy jak ważne jest sprzątanie, a także jak często potrafi zajmować wiele czasu w ciągu dnia. W takich sytuacjach często przydaje się pomoc firmy z zewnątrz, która posprząta za nas. Niezależnie od tego czy jesteś osobą prywatną, czy reprezentujesz firmę o dużej powierzchni użytkowej, czy chodzi o mycie okien, pranie tapicerki, czy utrzymanie czystości w biurze – jeżeli mieszkasz w Krakowie i potrzebujesz sprzątania, zajmiemy się wszystkim.

Firma sprzątająca Kraków

Kraków, jako drugie największe miasto w Polsce ma na swoim terenie sporo firm, które zajmują się sprzątaniem. Jedną z tych firm jest Expert Cleaning. Stosunkowo nowa firma na rynku, ale stawiająca przede wszystkim na satysfakcję klienta. Nie dopuszczamy do sytuacji, w której Klient jest niezadowolony i to nas wyróżnia na tle konkurencji.

Poza profesjonalnym podejściem do wykonywanych usług, jesteśmy również bardzo elastyczni.
W naszej ofercie można znaleźć pakiety, dzięki którym wybierzemy zakres usług naszej firmy.

Czym kierować się przy wyborze firmy sprzątającej?

Wybór firmy sprzątającej może nie być najłatwiejszy. Sprawdź czym się kierować przy wyborze!

1. Opinie o firmie

Przede wszystkim – sprawdź jakie opinie ma firma. Zarówno w Google Maps, jak i w innych źródłach (np. na forach). Jeśli są pojedyncze negatywne opinie, to je sprawdź – czy wyglądają jak opinie konkurencji, czy jednak wyglądają na autentyczne? Jak firma na nie zareagowała? Czy je ignoruje, czy atakuje, czy może próbuje wyjaśnić sprawę? Jeśli to ostatnie, to dobry znak i może się okazać, że to była pojedyncza pomyłka – która zdarza się każdemu.

2. Środki czystości

Nie będzie odkryciem jeśli powiemy, że środki czystości to podstawa w firmie sprzątającej. Muszą być wysokiej jakości, najlepiej hipoalergiczne. Warto dopytać się jakich środków używa firma.
W Expert Cleaning poświęciliśmy dużo czasu na selekcję odpowiednich produktów, stawiamy na środki czystości topowych marek, tylko bezpieczne i hipoalergiczne.

3. Sprzęt do sprzątania

Firma sprzątająca musi posiadać odpowiedni sprzęt. Może to być odkurzacz, zaawansowane urządzenie do mycia podłóg parowo, itp. Jednak jest to również niezwykle istotne, żeby nie trzeba było firmie sprzątającej dostarczać sprzętu, ponieważ to dodatkowy koszt.
Nasza firma dysponuje sprzętem najwyższej jakości, używamy przede wszystkim takich marek jak kaercher. Jesteśmy całkowicie wystarczalni i gotowi na każde wyzwanie.

4. Kontakt z klientem

Bardzo ważny będzie również kontakt jaki firma sprzątająca będzie utrzymywać z klientem.
Profesjonalne podejście to kluczowy punkt, jeżeli myślimy o rozpoczęciu współpracy. Powinniśmy zwrócić uwagę na to czy uzyskujemy zrozumiałe informacje, odpowiedzi na zadawane pytania. Istotnym będzie również to czy osoba reprezentująca daną firmę jest kulturalna i kompetentna.

Na co trzeba uważać przy wyborze firmy sprzątającej?

Poza powyższymi punktami, jest kilka rzeczy, na które powinno się zwrócić uwagę przy wyborze firmy sprzątającej. Są to między innymi:

  • Jasno określony adres i dane firmy. Pamiętajmy, że usługa sprzątania wiąże się z wpuszczeniem obcych nam ludzi pod nasz dach. Szukajmy tylko spółek z widocznym adresem oraz danymi firmy. To pomoże nas uchronić przed kradzieżami. Dane powinny być widoczne już na stronie internetowej.
  • Rozmowa telefoniczna. Warto zwrócić uwagę na to jak przebiega rozmowa przez telefon z przedstawicielem firmy. Już na samym początku możemy określić jaką intencję ma osoba, z którą rozmawiamy. Czy jest profesjonalna, udziela nam zrozumiałych informacji oraz czy nie próbuje wydobyć informacji o tym gdzie chowamy ważne dla nas przedmioty.
  • Klarowny cennik, lub wycena. Ważne jest to, żeby przed umówieniem usługi dostać dokładną wycenę. Niestety zdarzają się firmy, które dają wycenę po wykonaniu usługi. To może spowodować, że sporo przepłacimy.
  • Warto sugerować się opinią. W obecnych czasach ciężko funkcjonować bez Internetu. Dzięki niemu można zweryfikować jak działa wiele firm, z których korzystać oraz których unikać. Już w samej przeglądarce możemy zaczerpnąć informacji czy firma sprzątająca, którą jesteśmy zainteresowani jest solidna. To zaoszczędza wiele czasu.

Gwarantujemy, że w Expert Cleaning spotkasz się z fachową obsługą i wykonaniem.
Kliknij tutaj i przekonaj się sam.

Podsumowując, wybór firmy sprzątającej może nie należeć do najłatwiejszych, ale szukając sprzątania w Krakowie obowiązkowo zwróć uwagę na powyższe punkty i zweryfikuj firmę przed podjęciem z nią współpracy.

Obliczymy koszt sprzątania w kilka minut

Kliknij na dowolny komunikator, który jest dla Ciebie wygodny, aby przejść do czatu. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.